ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kuchyně na míru

Plánujete novou kuchyň?

Dáváte přednost stylu modernímu, klasickému nebo bohatému rustikálnímu? Víme, že nákup kuchyně není běžný, je to velká investice do budoucna, proto Vám chceme být při Vašem rozhodování co nejvíce nápomocni.

Kuchyně klasické

Kuchyně v klasickém stylu se drží určitých tradic, přesto působí moderně a velmi nadčasově Hodí se do jakéhokoliv prostoru. Jsou perfektní volbou pro ty, kteří nepodléhají tak snadno aktuálním módním výstřelkům, ale naopak uznávají trvalé hodnoty.

Kuchyně moderní

Kuchyně s moderním designem vynikají čistými liniemi a střízlivými a jednoduchými tvary, jsou dynamické a elegantní. Díky novým prvkům a trendovým materiálům umožňují nečekaná prostorová řešení interiéru. Přednost jim dávají zákazníci, kteří chtějí jít vždy s dobou.

Kuchyně rustikální

Rustikální kuchyně mají i v dnešní době na trhu své místo a ve svém designu i v použitých materiálech se vrací o několik desetiletí zpět. Jsou typické zdobnými prvky jako jsou zaoblená a frézovaná dvířka, římsy, mřížky, vitráže...

Proč kuchyně Pecháček?

Při výrobě je kladen vysoký důraz na kvalitu. Na výrobu skříněk používáme plošné materiály  výrobců nejvyšší kvality jako jsou DDL, EGGER, KAINDL,  KRONOSPAN… v tloušťce 18mm. Tento materiál zpracováváme technologiemi, které zajistí přesnost, pevnost a stálost skříněk – korpusů, všechny dílce jsou olepeny odolnou hranou ABS. Do korpusů osazujeme kování značek BLUM, HÄFELE a HETTICH, z drátěných programů jsou to IDEALTRADE a KESSEBOHMER. Standartně do kuchyňského nábytku montujeme kování s tlumeným dojezdem, na pojezdy zásuvek značky BLUM antaro. Pro náročnějšího zákazníka nabízíme vyšší řadu legrabox. V moderních kuchyních jsou často používané na horní skříňky výklopná dvířka, kde ve standartním provedení montujeme opět kování značky BLUM  a to v těchto variantách výklopů.

Proč kuchyně Pecháček?
Proč kuchyně Pecháček?
Proč kuchyně Pecháček?

Neméně důležitá jsou nábytková dvířka, která vyrábíme z plošných materiálů olepených hranou ABS tloušťky 1 či 2mm. Další řadou jsou foliovaná dvířka značky TRACHEA, zhotovená z frézovaných desek MDF potažená PVC fólií. Rozsáhlý sortiment umožňuje výběr z mnoha tvarů frézování, druhů fólií, široké škály dřevodekorů a unibarev, v provedení matném či vysokém lesku a nebo do rustikálních kuchyní provádění patiny. Variantou jsou i dvířka lakovaná v nejširším barevném provedení.

Pracovní desky používáme nejčastěji dřevotřískové potažené vysokotlakým laminátem, který má vysokou odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Vyrábí se v tloušťkách 28 a 38 mm, pro modernější vzhled standartně používáme tl. 38mm. Spoje pracovních desek, díky zkušenostem, jsme z dokonalili v téměř neviditelnou a odolnou spáru. Výrobci těchto desek jsou MAX, DUROPAL, EGGER, KAINDL, KRONOSPAN, POLYFORM… Pro zákazníky, kteří chtějí mít pracovní desku odolnější a originální, jsme schopní dodat pracovní desky z umělého nebo přírodního kamene. Do každé pracovní desky zakomponujeme nerezové nebo dnes hodně žádané granitové dřezy značek FRANKE, TEKA, PYRAMIS, BLANCO, ALVEUS a TESKOR.

Proč kuchyně Pecháček?
Proč kuchyně Pecháček?
Proč kuchyně Pecháček?

Osvětlení  kuchyně zajišťuje dnes velmi rozšířené led diodové pásky, které oproti méně kvalitní konkurenci lepíme pro správné chlazení pásku do hliníkového profilu, který je zafrézován do dna skříňky. Tímto krokem se stává tohle kvalitní osvětlení designově čistou linii a samozřejmě tím odpadá odlepování konců led pásku. Díky minimálnímu prostoru pro montáž, lze nápaditě vytvářet různá dekorativní  osvětlení, například osvětlení soklů, říms, polic,… S tímto osvětlením jsme začali od samotného uvedení na trh a troufáme si říct, že od   první montáže jsme získali spoustu zkušeností a ručíme za Vaši dlouhodobou spokojenost!  ….že se chcete odlišit a mít něco nového? Mezi novinky patří led pásek osazený kombinací studeně a teple svítící ledkou, u kterého si můžete měnit teplotu a intenzitu osvětlení dle nálady..

Proč kuchyně Pecháček?

Ukázka použití LED pásků

Proč kuchyně Pecháček?

Ukázka použití LED pásků

Proč kuchyně Pecháček?

Ukázka použití LED pásků

Do kuchyní podle individuálních požadavků zákazníka dodáváme a instalujeme vestavné i volně stojící spotřebiče různých výrobců, které samozřejmě namontujeme spolu s celou kuchyní. Po odborném zaměření a kvalitní výrobě je samotná montáž kuchyně velmi důležitým krokem a je potřeba věnovat jí dostatek času. Přichází na řadu jako poslední součást celého plánování a utvoří kompletní a plně fungující celek. Po montáži a předání díla Vám dáme návod na správné používání kuchyně. Na vybrané komponenty poskytujeme záruku 5let a na některé dokonce doživotní záruku. I když jsme přesvědčeni o kvalitě naší práce, přesto Vám zajistíme záruční servis a také servis pozáruční.

Kvalitní nábytek je o detailu

Na každé zakázce si dáváme záležet. Individuální přístup a výroba na zakázku dělá z každého nábytku originál. Prioritní strategií naší firmy je osobní a individuální přistup ke každému klientovi, proto při zpracování zakázky vycházíme vždy z Vašich konkrétních přání. Respektujeme poctivost a preciznost, ručíme za kompletní provedení zakázky.

Kariéra - nabídka práce