ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Grafické návrhy

Grafické 3D návrhy

Jsme si dobře vědomi, že každý by si rád prohlédl vybavení dříve než dojde ke koupi a také víme, že to chce spoustu představivosti, abyste už na začátku věděli, jak bude váš interiér s novým vybavením vypadat. Jsme schopni navrhnout a zpracovat VIZUALIZACI prostoru, tak aby byl zákazník spokojen jak po designové, tak po funkční (účelové) stránce. Dokážeme poradit s dekory materiálů, s různými odstíny a samozřejmě kvalitním kováním a spotřebiči. Vizualizace vám tak umožní prohlédnout si celkový prostor, umístění jednotlivých komponent a to i v barevném provedení celého návrhu.

Nepodceňujeme přípravu, a proto je OSOBNÍ ZAMĚŘENÍ samozřejmostí a velmi důležité pro vytvoření prvního grafického návrhu, který pak můžeme dále upravovat dle vašich přání a potřeb až k vaší 100% spokojenosti. Zákazníkovi nabízíme kvalitní a kompletní služby, proto od nás dostáváte výkres se stavební připraveností, ze které je zřejmé umístění elektroinstalace, připojení vody a dalších neméně důležitých instalací.

Navazující výroba nábytku je samozřejmě důležitou součástí celé zakázky, ale pro to jak bude vypadat váš nový nábytek, je tahle první fáze nejdůležitější! Design, myšlenka či nápad je to, co je při návrhu ceněno nejvíc, proto je tato služba zpoplatněna (grafický návrh není zavazující k realizaci). V případě, že budete spokojeni a rozhodnete se pro následující realizaci zakázky u naší firmy, je zpracování grafického návrhu samozřejmě zcela ZDARMA!!

Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka
Grafické návrhy - ukázka

Kvalitní nábytek je o detailu

Na každé zakázce si dáváme záležet. Individuální přístup a výroba na zakázku dělá z každého nábytku originál. Prioritní strategií naší firmy je osobní a individuální přistup ke každému klientovi, proto při zpracování zakázky vycházíme vždy z Vašich konkrétních přání. Respektujeme poctivost a preciznost, ručíme za kompletní provedení zakázky.

Kariéra - nabídka práce