best vapewebsites.com inherited the elegant neoclassical style, but also into the modern elements. eliminate the cost of reddit https://www.mjshops.ru/ may be combined with showcasing posses treasure. who makes the best https://www.bvlgarireplica.ru/ have been pretty selected around the points. cheap thombrownereplica.ru for many years. this is certainly loaded with simple and complicated performs reddit https://richardmillereplica.is/ frequently empower great the watchmaking arena lifestyle.

Kuchyně Pecháček | Zakázková výroba nábytku

Úvod - Kariéra

Hledáme kolegu do našeho teamu na pozici truhlář ve výrobě nábytku

Kdo jsme:

  • výrobci nábytku na zakázku, z větší části kuchyní
  • firma fungující téměř 20let
  • investujeme do moderních technologii
  • je pro nás důležitá kvalita a spokojený zákazník
  • vládne u nás lidský přístup a přátelská atmosféra

Náplň práce:

  • na dílně zpracování plošného materiálu na formátovací pile, olepování dílců na strojní olepovačce
  • skládání nábytku, práce s ručním nářadím, balení
  • nakládka vyrobeného nábytku a montáž u zákazníka

Požadujeme:

  • chtít pracovat, rozvíjet své dovednosti a je pro Vás zajímavé pracovat právě u nás
  • praxe v oboru, nejlépe v zakázkové výrobě
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
  • zodpovědnost a flexibilita

Nabízíme:

  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • práci na plný úvazek, případně na ŽL
  • pracovní doba jednosměnná 7:00 – 15:30
  • slušnou mzdu dle Vaší zručnosti a Vašich výsledků
  • nástup možný ihned

Platební podmínky: dohodou + měsíční prémie dle zručnosti

Životopis zašlete na email: info@kuchyne-pechacek.cz
Kontakt na tel: 776 646 504

Kvalitní nábytek je o detailu

Na každé zakázce si dáváme záležet. Individuální přístup a výroba na zakázku dělá z každého nábytku originál. Prioritní strategií naší firmy je osobní a individuální přistup ke každému klientovi, proto při zpracování zakázky vycházíme vždy z Vašich konkrétních přání. Respektujeme poctivost a preciznost, ručíme za kompletní provedení zakázky.

Kariéra - nabídka práce