ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bytový nábytek

Nábytek

Obývací pokoje

Obývací pokoj zastává v domácnosti hned několik důležitých funkcí. Aby splnil všechny Vaše představy a potřeby pomůžeme Vám ho sestavit přesně podle Vašich požadavků. Navrhneme a vybavíme obývací pokoj kvalitním nábytkem šitým na míru.

Dětské pokoje

Dětský pokoj má pro dítě důležitý význam, vždyť i ono potřebuje své soukromí. S věkem dítěte se mění jeho potřeby i zájmy, proto zakázková výroba umožní, aby pokoj Vašeho dítěte rostl spolu sním.

Ložnice

Je místem určeným pro spánek, odpočinek i relax. Designově sladěná a přitom plně funkční a praktická ložnice je pro tyto chvíle základ… Nabízíme Vám kompletní zařízení ložnice, které vyrobíme přesně podle Vašich představ.

Nábytek do obývacího pokoje
Dětský pokoj
Ukázka postele

Vestavěné skříně

Staly se nedílnou součástí našich domovů. Vestavěné skříně jsou vhodné pro efektivní využití každého prostoru a to beze zbytku. Nabízejí praktické řešení vašeho interiéru a výroba na míru je zde velkou předností.

Předsíně

Vstupní prostory jsou první, co na každého zapůsobí ihned po příchodu do Vašeho domova. Proto bychom je měli uzpůsobit jak příjemně na pohled tak i prostorově účelně a efektivně.

Doplňky

Ať už se jedná o větší či menší doplňkový nábytek, vždy je dokonalým řešením nábytek vyrobený na míru. Jakýkoliv prostor pro nás není problém účelně využít. Vybavení přizpůsobíme individuálním potřebám a požadavkům každého klienta.

Vestavěná skříň
Předsíň - ukázka
Doplňkový nábytek

Kvalitní nábytek je o detailu

Na každé zakázce si dáváme záležet. Individuální přístup a výroba na zakázku dělá z každého nábytku originál. Prioritní strategií naší firmy je osobní a individuální přistup ke každému klientovi, proto při zpracování zakázky vycházíme vždy z Vašich konkrétních přání. Respektujeme poctivost a preciznost, ručíme za kompletní provedení zakázky.

Kariéra - nabídka práce